XV Edycja Konkursu
Informacja z dnia: 2016-01-28

W czwartek 28.01.2016r. w naszym przedszkolu odbyła się XV edycja konkursu międzyprzedszkolnego "Czy znasz swoje miasto i region?" pod honorowym patronatem

Pana Jana Kleinszmidt.

W konkursie uczestniczyły dzieci wraz z opiekunami z chojnickich przedszkoli: Bajka, Promyczek, Jarzębinka, Teddy, Misiowa Akademia. Dzieci ze wszystkich grup z naszego przedszkola zaprezentowały program artystyczny w języku kaszubskim. Drużyny brały udział w 10 konkurencjach o tematyce Chojnic i naszego regionu. Nad przebiegiem konkursu czuwało Jury: Pani Dyrektor Niepublicznego Przedszkola "Wesołe Przedszkolaki" Elżbieta Stanke, Helena Kloskowska, Barbara Kinn, oraz Pan Prezes Zrzeszenia Kaszubsko- Pomorskiego Łukasz Grzędzicki.

Dzieci wraz z wychowawcami naszego przedszkola serdecznie dziękują Panu Prezesowi za ofiarowane gry edukacyjno- dydaktyczne oraz książki, które będą doskonałą pomocą do nauki języka kaszubskiego w naszym przedszkolu.

więcej zdjęć patrz