XIV Edycja Konkursu Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
Informacja z dnia: 2022-04-07

Dnia 5 kwietnia w naszym przedszkolu odbyła się XIV edycja konkursu wiedzy o Świętym Janie Pawle II. Zaproszenie do udziału w konkursie przyjęły inne placówki: Misiowa Akademia, Bajka, Jarzębinka, Promyczek oraz Muzykalni. Przy tej okazji dzieci miały szansę poznać sylwetkę wybitnego papieża Polaka, który dla wielu z nas jest ,,żywym autorytetem”. Gospodarze konkursu z ogromnym sercem i zapałem zaprezentowały się w programie artystycznym pod hasłem ,,Z Wadowic do nieba…”, a następnie reprezentanci przedszkoli wykazali się wiedzą o życiu i pontyfikacie Ojca Świętego Jana Pawła II. Dzieci z młodszych grup wiekowych pokazały nie tylko swój talent i znajomość wielu technik plastycznych, ale też pomysłowość w przedstawieniu tematu ,,Święty Jan Paweł II- oczami dziecka”.