XVI Eko zgaduj zgadula
Informacja z dnia: 2016-04-24

W środę 20.04 w Przedszkolu Niepublicznym „Jarzębinka” odbył się konkurs ekologiczny dla przedszkolaków „XVI Eko Zgaduj Zgadula”.W zmaganiach wzięły udział trzyosobowe drużyny pięcio i sześciolatków z chojnickich przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowali: Agatka, Paweł i Szymon. Przed pierwszym pytaniem konkursowym uczestnicy obejrzeli pantomimę pt. „Na ratunek Ziemi”, po czym nastąpił czas na zabawę. Panie prowadzące przygotowały różnorodne zadania. Były puzzle, pytania, krzyżówka, rebus, historyjka obrazkowa itp. W sumie dzieci rozwiązały 10 zadań. Wszystkie drużyny wykazały się doskonałą wiedzą przyrodniczą, co zaowocowało siedmioma pierwszymi miejscami. Wszystkim przyznano nagrody oraz dyplomy za udział w konkursie.