Zakończenie przedszkola 2020
Informacja z dnia: 2020-08-29

Zupełnie inaczej niż zwykle zakończyliśmy ten rok przedszkolny. 26 sierpnia żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, za który otrzymały gromkie brawa. Młodsza grupa starszaków przygotowała upominki, które wręczyła dzieciom Pani Asia. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki, dyplomy ukończenia przedszkola oraz życzenia na nowy etap swojego życia. Po zakończeniu programu artystycznego odbył się słodki poczęstunek, za który dziękujemy rodzicom.  Dziękuję Wam drogie dzieci za wspólnie spędzony czas. Na dalszą drogę edukacji życzymy Wam wspaniałych kolegów, koleżanek oraz wychowawców, a także wesołej zabawy i owocnej nauki w szkole.